Relació d'alumnes que formen el grup seleccionat per a
  la divuitena promoció del projecte ESTALMAT-Catalunya, 2020-2022


Després de la valoració per part de l'equip de professorat de la segona prova de selecció i de la realització de les preceptives entrevistes
d'un component de l'equip amb les famílies i amb els nois i les noies que formaven part de la preselecció després de la segona prova,
el grup d'alumnes per a la divuitena promoció d'ESTALMAT-Catalunya,
que desenvoluparà les seves activitats els cursos 2020-2021 i 2021-2022 ha quedat format per:

Alavedra Busquet, Roc 2007/Quart d'ESO Institut de Matadepera
Amaro Porcel, Oriol 2007/Segon d'ESO        
 Institut Abat Oliba (Ripoll)
Arroyo Álvarez, Andrés 2008/Primer d'ESO Escola Sant Gabriel (Viladecans)
Bach Manresa, Joana 2007/Segon d'ESO Institut Alt Pendedès (Vilafranca del Penedès)
Barberà López, Pol 2007/Segon d'ESO Sant Pau Apostol (Tarragona)
Botana Miralles, Roger 2007/Segon d'ESO Institut Joan Miró (Cornellà de Llobregat)
Campo Padura, Alejandro 2008/Segon d'ESO Montjuïc Girona International School
Capdevila Reixach, Violant2007/Segon d'ESO Institut Pineda de Mar
Castañé López, Àlex 2008/Segon d'ESO Escola Proa (Barcelona)
Català Coutart, Emma Louise         
2008/Primer d'ESO Escola Pia Nostra Senyora (Barcelona)
Chen, Chen 2007/Segon d'ESO Sagrat Cor (Vic)
Claveria Petit, Nina 2007/Segon d'ESO Escola Pia Caldes de Montbui
Corchón Marco, Noel 2007/Tercer d'ESO Institut Leonardo da Vinci (Sant Cugat del Vallès)
Cortés Corbella, Miquel 2007/Segon d'ESO Oms i de Prat (Manresa)
del Río Baena, Daniel 2008/Primer d'ESO Escola Sagrat Cor de Diputació(Barcelona)
del Río Sanz, Eric 2008/Primer d'ESO Institut Pere Vives Vic (Igualada)
Gómez de Jaime, Víctor 2008/Segon d'ESO Escola Proa (Barcelona)
Guirado Victoria, Daniel 2007/Segon d'ESO St. Paul's School (Barcelona)
Hermoso Arias, Alejandro 2007/Segon d'ESO Institut Ernest Lluch (Barcelona)
Jarret Rodellar, Alba 2007/Segon d'ESO Institut Les Corts (Barcelona)
Navarra Masquefa, Liam 2007/Segon d'ESO FEDAC Horta (Barcelona)
Querol Redó, Jaume 2007/Segon d'ESO Institut Martí Franquès (Tarragona)
Rius Bertran, Jan 2007/Segon d'ESO Oak House (Barcelona)
Soler Moliné, Joan 2007/Segon d'ESO Institut Blanca d'Anjou (El Perelló)
Xifré Palacios, Laura 2008/Primer d'ESO Institut Gabriel Ferrater (Reus)


Nota: s'ha fet constar la relació d'alumnes per ordre alfabètic del primer cognom i s'inclou la dada, fonamental per a la inscripció al projecte, de l'any d enixement.
Únicament a efectes informatius (perquè les activitats del projecte Estalmat són individuals/familiars i no de centre/ni curriculars), s'indica el  nivell escolar i el centre on estudien durant el curs 2020-2021, qun s'ha fet el procediment de selecció.